Прикарпатська поліція підбила підсумки службової діяльності за 6 місяців цього року. ФОТО

Прикарпатська поліція підбила підсумки службової діяльності за 6 місяців цього року. ФОТО
Сьогодні, 9 липня, у Калуші відбулось виїзне засідання колегії Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області під головуванням начальника обласної поліції Володимира Голубоша за підсумками службової діяльності органів і підрозділів ГУНП за 6 місяців 2019 року.

У роботі виїзної колегії взяли участь заступники начальника ГУНП, керівники структурних підрозділів апарату Головного управління, територіальних відділів, відділень та їх заступники, начальники секторів кримінальної поліції. Об этом сообщает ukr-kompas.in.ua со ссылкой на СМИ.

Підсумовуючи результати роботи прикарпатської поліції, Володимир Голубош вказав на пріоритетні напрямки у подальшій діяльності, акцентував увагу на необхідності вжиття нових підходів у роботі, а також попередив про кадрові зміни у випадку невжиття заходів із виправлення ситуації.

Заступники начальника ГУНП Ігор Мартищук та Олег Йосипів проаналізували діяльність підрозділів кримінальної поліції, слідства та превентивної діяльності, окремо зупинилися на недоліках та заходах з їх усунення.

Також на виїзному засіданні колегії розглянули питання щодо дотримання працівниками органів і підрозділів ГУНП антикорупційного законодавства, дисципліни, зокрема, транспортної, законності під час приймання, реєстрації та розгляду заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення.

Читайте також: В обленерго розповіли, де на Прикарпатті оновлять мережі в найближчі 5 років


Джерело статті: “http://frankivchany.if.ua/60380-prykarpatska-politsiia-pidbyla-pidsumky-sluzhbovoi-diialnosti-za-6-misiatsiv-tsoho-roku-foto”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя